Zadzwoń do nas +48 696 215 858 lub umów rozmowę

Części mechanicznych znanej i renomowanej firmy Tomasetto Achille nie trzeba przedstawiać żadnemu instalatorowi, czy dystrybutorowi systemów autogazowych na całym świecie. Ponad 35 letnie doświadczenie firmy oraz ciągły rozwój procesów produkcyjnych pozwala na nieustanne dostosowywanie produktów do aktualnych potrzeb konkretnych rynków. Dzięki temu od dłuższego czasu dostępna jest linia produktów Nordic, która z wielkim powodzeniem zastępuje flagowe reduktory serii Alaska.

Już w 2017 pisaliśmy o pojawieniu się nowego reduktora, którym był AT09 Nordic oraz po krótce opisaliśmy najważniejsze różnice w porównaniu do modelu AT09 Alaska Super. Wprowadzenie Nordica na rynek było jednak tylko pierwszym krokiem zmiany strategicznej dotyczącej całej linii produktowej reduktorów Tomasetto do instalacji LPG.

„Cieszymy się, że wspólnie z naszym partnerem – Tomasetto Achille możemy zapewniać naszym klientom coraz lepsze produkty, które pozwalają na jeszcze lepszą optymalizację montowanych instalacji autogazowych. Nasza współpraca sięga początków istnienia DIGITRONIC AUTOGAS, czyli już od ponad 20 lat wspólnie dostarczamy komponenty najlepszej jakości zgodnie ze wspólnymi wartościami, które są fundamentem rozwoju naszych firm. Doświadczenie, które w tym czasie zdobyliśmy jest efektem wspólnego dążenia do celów, które możemy realizować dzięki partnerskim relacjom. Jesteśmy przekonani, że dzięki nim będziemy się stale rozwijać i wspierać się wzajemnie tak, jak było do tej pory.” Mówi Julia Furmanek – właścicielka DIGITRONIC AUTOGAS

W ofercie DIGITRONIC AUTOGAS są już dostępne reduktory Nordic oraz Nordic XP, których maksymalna obsługiwana moc wynosi odpowiednio 125 i 180 kW. Wkrótce pojawi się również model AT13 XP o maksymalnej obsługiwanej mocy 275 kW, który ma zastąpić model Antartic Super. Cała seria uelastyczni wybór odpowiedniego reduktora dzięki poszerzeniu zakresu pracy. Poniżej przedstawiamy porównanie obsługiwanych maksymalnych mocy poszczególnych modeli z serii Nordic oraz poprzedników:

Chcesz lepiej poznać produkty DIGITRONIC AUTOGAS?
lub zadzwoń do nas