Zadzwoń do nas +48 606 248 259 lub umów rozmowę

13 czerwca 2019 roku odbyło się szkolenie skierowane do instalatorów systemów autogazowych. Inicjatorami całego przedsięwzięcia były DIGITRONIC AUTOGAS oraz jego wieloletni partner, firma A.E.B. Wydarzenie miało miejsce w drugim największym mieście Ukrainy, Charkowie. Głównym tematem szkolenia była instalacja LPG przeznaczona do aut z wtryskiem bezpośrednim, inaczej zwanym, po prostu DI. Szkolenie przeprowadzono na terenie firmy Auto Trend.

Trening rozpoczął się o godzinie 10, od uroczystego przywitania firmy Auto Trend w gronie dystrybutorów DIGITRONIC AUTOGAS.

„Przystąpienie nowego członka do rodziny DIGITRONIC AUTOGAS jest zawsze ogromnym przeżyciem, które daje motywację do kolejnych działań. Dziś, firma Auto Trend dołączyła do grona naszych partnerów, co z pewnością przyniesie dalsze sukcesy obu stronom.” – mówi Julia Furmanek, CEO firmy DIGITRONIC AUTOGAS.

Po uroczystym rozpoczęciu, przyszedł czas na treści merytoryczne. Na początku przedstawione zostały produkty marki DIGITRONIC AUTOGAS. Wśród nich można było zobaczyć, nie tylko systemy do aut z wtryskiem bezpośrednim, ale również modele takie jak MP48 OBD czy 2568D OBD, które są czołowymi przedstawicielami elektroniki do pojazdów z silnikiem wielopunktowym. Zademonstrowano również wtryskiwacze, reduktory oraz filtry DIGITRONIC AUTOGAS. Od tego momentu, do końca szkolenia głównym bohaterem stał się system DI oraz systemy DIGITRONIC AEB DI60 oraz DI108.

Pierwszym krokiem było zademonstrowanie, jak ta dwa sterowniki wyglądają. Tutaj uwagę zwróciła mocna, wodo i wstrząsoodporna obudowa. Pokazano również różnice między jednym a drugim. Następnie wytłumaczono kwestie związane z montażem tych sterowników pod maską. Wskazano najlepsze miejsca w jakich można je zainstalować oraz wytłumaczona dlaczego akurat wskazane punkty są lepsze od innych zakamarków, które znajdziemy wewnątrz pojazdu. Kolejnym krokiem było omówienie prawidłowej kalibracji całego systemu LPG do wtrysku bezpośredniego. Technik z firmy A.E.B cierpliwie i sukcesywnie przedstawiał kolejne etapy konfiguracji DI60 oraz DI108.

„Cieszę się, że spotykam instalatorów, których już wcześniej gościliśmy na szkoleniach. Słyszałam, że te treningi są tak cenne, że warto przyjść by utrwalić lub poszerzyć swoją wiedzę. Pokazuje to, że kierunek jaki firma DIGITIRONIC AUTOGAS wybrała w kwestii szkoleń jest słuszny i przynosi pozytywne efekty” dodaje Julia Furmanek.

Systemy DI są co raz częściej spotykane na rynku samochodowym, dlatego tak ważne jest by szkolić się pod kątem ich instalacji pod okiem specjalistów z takich firm jak DIGITRONIC AUTOGAS.

Chcesz lepiej poznać produkty DIGITRONIC AUTOGAS?
lub zadzwoń do nas