Zadzwoń do nas +48 606 248 259 lub umów rozmowę

„Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę, musisz poruszać się naprzód” – te słowa Alberta Einsteina inspirują tysiące ludzi na całym świecie od lat. Natchnieni tym cytatem postanowiliśmy nawiązać współpracę z 23 osobami z ogromną pasją do jazdy na rowerze. Dzięki temu powstał zespół kolarski Magic Team DIGITRONIC AUTOGAS. Wśród członków tej „magicznej” drużyny, są osoby, które już odnoszą ogromne sukcesy w świecie zawodów rowerowych.

„Jest nam niezmiernie miło móc wspomagać ekipę Magic Team DIGITRONIC AUTOGAS. Odnosząc się do słów znanego fizyka, równowaga, którą udało nam się osiągnąć przez ponad 20 lat funkcjonowania marki DIGITRONIC AUTOGAS, pozwoliła nam postawić ten kolejny krok naprzód.” – mówi Julia Furmanek, CEO w DIGITRONIC AUTOGAS. Wysiłek, poświęcenie, wytrwałość, lojalność, fair play, dążenie do celu – to cechy, które opisują zarówno nasze podejście z biznesie, ale także sportowców, których wspieramy – dodaje Julia Furmanek.

Drużyna Magic Team DIGITRONIC AUTOGAS to grupa zakochanych w kolarstwie górskim osób, która swą pasję realizuje na trasach wyścigów Maratonów Kresowych na Podlasiu. Od początku sezonu, który zaczął się 24.03 wyścigiem w Międzyrzecu Podlaskim, reprezentanci teamu regularnie stają na podium zarówno w zmaganiach indywidualnych, jak i drużynowych.

„Odkąd ogłosiliśmy informację o kolaboracji z Magic Team DIGITRONIC AUTOGAS, w firmę wstąpił iście sportowy duch. Cieszę się widząc, że ta współpraca tak motywująco na nas wpłynęła. Dodatkowo wielu z nas już zaczęło wyjmować swoje rowery i szykować się na sezon, a jak wiadomo w zdrowym ciele, zdrowy duch” – dodaje Julia Furmanek

Kolejny krok do przodu, kolejna współpraca – tym razem inna niż zwykle. Trzymamy kciuki i zawzięcie kibicujemy Magic Team DIGITRONIC AUTOGAS w nadciągających zawodach. Wierzymy, że ta podróż zabierze nas w wiele ciekawych miejsc, a wyniki zmagań naszych zawodników będziemy relacjonować na bieżąco !

Zapraszamy do polubienia profilu drużyny na Facebooku pod adresem https://www.facebook.com/MagicTeamDigitronicAutogas/
a także do dopingu na trasach Maratonów Kresowych: http://maratonykresowe.pl/

 

Chcesz lepiej poznać produkty DIGITRONIC AUTOGAS?
lub zadzwoń do nas