Zadzwoń do nas +48 606 248 259 lub umów rozmowę

W minioną sobotę zawodnicy Magic Team DIGITRONIC AUTOGAS po raz kolejny wystartowali w wyścigu z cyklu Maratony Kresowe MTB. Maraton rowerowy miał miejsce w malowniczych lasach Drohiczyna nad Bugiem.

Na linii startowej półmaratonu stanęło 18 z 23 zawodników drużyny, którzy dzielnie stawili czoło 29 kilometrowej trasie wyścigu. Wspaniałe słońce, rewelacyjna pogoda, temperatura wręcz idealna – to warunki, w których nasi zawodnicy spisują się wyjątkowo dobrze. A efektem tego było zajęcie 3 miejsca w klasyfikacji drużynowej oraz zdobycie najwyższego stopnia podium w kategorii kobiet K3, 3 miejsca w kategorii kobiet open oraz 2 miejsca w kategorii mężczyzn M4.

Drużyna Magic Team DIGITRONIC AUTOGAS regularnie startuje w wyścigach Maratonów Kresowych odbywających się na terenie województw Podlaskiego, Mazowieckiego oraz Lubelskiego a także na Litwie oraz Białorusi. To dzięki sportowemu duchowi i rodzinnej atmosferze drużyny, zawodnicy mają motywację do pokonywania swoich słabości i zdobywaniu podium zarówno indywidualnie jak i drużynowo.

O kolejnych poczynaniach naszych dzielnych zawodników będziemy z pewnością Was informować !

Chcesz lepiej poznać produkty DIGITRONIC AUTOGAS?
lub zadzwoń do nas