Zadzwoń do nas +48 606 248 259 lub umów rozmowę

W ostatnim tygodniu czerwca, DIGITRONIC AUTOGAS wraz ze swoim wieloletnim partnerem, firmą AEB, odbył szkoleniową trasę po Uzbekistanie. Od 25 do 29 czerwca, odwiedzone zostały następujące miasta: Samarkand, Navoi, Bukhara, Karshi oraz Sahrizabz. Dzięki temu, prawie 100 instalatorów LPG, dostało możliwość zapoznania się niezawodnością, bezpieczeństwem oraz wydajnością systemów, jakie proponuje DIGITRONIC AUTOGAS. Szkolenia poprowadził doświadczony technik firmy AEB, Ion Mursa, który tym razem przekazywał wiedzę na temat zestawów auto gazowych dedykowanych do pojazdów wyposażonych w silniki z wtryskiem pośrednim.

Pierwszy etapem treningów, było przedstawienie elektronicznych jednostek sterujących, jakie proponuje DIGITRONIC AUTOGAS. Głównymi bohaterami stały się zatem, takie systemy jak DIGITRONIC MP32, MP48 oraz MP48 OBD, które idealnie pasują do aut posiadających do 4 cylindrów. Przedstawiono też rozwiązania do aut, które mają do 8 cylindrów, czyli DIGITRONIC MP6C OBD oraz 2568D OBD. Technik, prowadzący szkolenie, szczegółowo opisywał charakterystykę każdej z tych elektronik, wyjaśniając zalety każdej z nich oraz porady dotyczące montażu. Nie zabrakło również pytań, na które Ion Mursa odpowiadał bez najmniejszego problemu, świadcząc tym samym o swoim ogromnym doświadczeniu i znajomości sprzętu.

W kolejnym etapie szkolenia, prezentowana była praca poszczególnych jednostek sterujących w pojazdach. Największy nacisk położony został na prawidłową konfigurację systemów, by przynosiły maksimum korzyści z użytkowania.

„Szkolenia, takie jak te, które odbyły się w Uzbekistanie, przynoszą wiele wspólnych korzyści. Począwszy od rozwijania wiedzy instalatorów, przez pokazanie wydajności oraz korzyści, jakie otrzymuje kierowca użytkujący produkty DIGITRONCI AUTOGAS, skończywszy na budowaniu więzi z naszymi partnerami. To oczywiście tylko część benefitów jakie płyną z prowadzenia takich przedsięwzięć, nie mniej jednak, szerokie doświadczenie, jakie mieliśmy okazję zdobyć przez ponad 20 lat działań na całym świecie, pokazuje, że jest to jedna z najlepszych dróg do wspólnych sukcesów” mówi Julia Furmanek, CEO firmy DIGITRONCI AUTOGAS.

Był to pracowity, ale również bardzo satysfakcjonujący tydzień, który pokazał jak wielu instalatorów docenia solidność marki DIGITRONIC AUTOGAS oraz z ogromnym zaangażowaniem, czerpie nową wiedzę na temat systemów LPG.

Chcesz lepiej poznać produkty DIGITRONIC AUTOGAS?
lub zadzwoń do nas