Zadzwoń do nas +48 606 248 259 lub umów rozmowę

DIGITRONIC AUTOGAS już od niespełna roku cieszy się z bycia sponsorem tytularnym kolarskiej drużyny Magic Team Digitronic Autogas, która już w pierwszym roku swojego istnienia pokazała, że jest rywalem godnym podziwu.

24 październik jest dniem, w którym obchodzimy międzynarodowy dzień rowerów, ponadto ten miesiąc zakończył cykl 16 wyścigów pod nazwą „Maratony Kresowe MTB”. W związku z tym przeżyjmy jeszcze raz przebieg tego wydarzenia oraz podsumujmy osiągnięcia naszych rowerowych mistrzów.

Maratony Kresowe MTB to ogromne rowerowe wydarzenie dedykowane kolarzom górskim. Organizowane są od 2009 roku i odbywją się między innymi na terenie województwa podlaskiego oraz na Lubelszczyźnie w Polsce, na Białorusi i Litwie. 

Przez 10 lat działalności odbyło się ponad 100 wyścigów, a tylko w poprzednim sezonie zanotowano prawie 6000 startów. Maratony Kresowe to również uosobienie wytrwałości, konsekwencji, zasada fair play, wsparcia i przyjaźni.

Oczywistym jest, że Magic Team Digitronic Autogas wykazała się tymi cechami w drodze do sukcesu, który niewątpliwie osiągnął w pierwszym roku działań. Drużyna złożona z 22 indywidualności, w trakcie sportowych zmagań, zdobyła wiele złotych, srebrnych oraz brązowych medali, tym samym pokazując się na podium podczas każdego etapu Maratonów Kresowych MTB.

„To był czas niesamowitych zmagań w skrajnych warunkach. Jeździliśmy zarówno w ogromnym upale jak i w gęstym deszczu i błocie, co znacznie podnosiło poziom trudności wyścigu. Jednak wsparcie, które znajdujemy w sobie nawzajem jak i w naszych sponsorach, pomagało nam i z pewnością doprowadził do miejsca, w którym aktualnie jesteśmy. Dzięki DIGITRONIC AUTOGAS! ” mówi Piotr Trusiewicz, Marketing Manager w Digitronic Autogas oraz członek drużyny Magic Team Digitronic Autogas.

Jesteśmy dumni, że jako DIGITRONIC AUTOGAS wspieramy tak zdolnych kolaży oraz dołożyć małą cegiełkę do ich sukcesów i osiągnięć. Serdecznie gratulujemy jednocześnie życząc kolejnych tak doniosłych sukcesów.

Chcesz lepiej poznać produkty DIGITRONIC AUTOGAS?
lub zadzwoń do nas