Zadzwoń do nas +48 502 442 717

„Najlepszy czas na działanie jest teraz, a według Marka Fishera, ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają”

Ostatni rok był wyjątkowy w życiu DIGITRONIC AUTOGAS, a to za sprawą szeregu zmian. Jako rzetelny i godny zaufania partner z otwartym i szerokim spojrzeniem na otaczający nas świat, codziennie stawiamy kolejne kroki, by jeszcze lepiej wspierać Was w aktualnych oraz nowych przedsięwzięciach.

19 listopad 2019 roku zorganizowaliśmy „KICK-OFF”
dla naszej ekipy. Event miał miejsce w siedzibie DIGITRONIC AUTOGAS w Białymstoku a cały wieczór przepełniony był niepowtarzalną atmosferą, atrakcjami oraz niespodziankami. Pogratulowaliśmy sobie również dotychczasowych sukcesów.
„Zadowolenie klientów, zrealizowane cele, nowe relacje partnerskie są sumą zarówno drobnych, jak i większych zmian, które każdy z Nas poczynił w ciągu tego roku. Pamiętajmy jednak, że Najlepsze dopiero przed Nami, choć już dziś jako zespół możemy o sobie powiedzieć „We Are The Champions”!” – mówi dyrektor zarządzający Katarzyna Sobolewska.
Julia Furmanek, CEO DIGITRONIC AUTOGAS, swoją wypowiedzią pokazała silną pozycję firmy oraz zapowiedź kolejny planów:

 „Jako DIGITRONIC AUTOGAS staliśmy się silniejsi niż kiedykolwiek wcześniej, a to dopiero początek ! Cieszę się, że mogę pracować z tak rzetelnymi, pracowitymi i godnymi zaufania ludźmi. To wszystko pokazuje, że DIGITRONIC AUTOGAS jest świetnym partnerem…”

Omówiliśmy również sukcesy, które osiąga drużyna kolarska Magic Team Digitronic Autogas, której DIGITRONIC AUTOGAS jest tytularnym sponsorem:
„W ciągu tego roku Nasza drużyna wystartowała
w 16 wyścigach, w których rywalizowała
z 89 innymi zespołami. Wytrwałość, wzajemna pomoc oraz determinacja sprawiły, że byliśmy
3 najlepszą drużyną „Maratonów Kresowych”.
W związku z tym przekazuję Julii puchar, który otrzymaliśmy, z nadzieję, że będzie dumnie symbolizował partnerstwo jakim Nas obdarzyliście” – mówi Piotr Trusiewicz, Marketing Manager w DIGITRONIC AUTOGAS
Wspólne sukcesy to coś wyjątkowego. Pokazują Nam jaką drogę musieliśmy przejść, jakich zmian dokonać
w dotychczasowym życiu oraz jak wartościowymi ludźmi stajemy się dzięki rzetelności, otwarciu i determinacji.
Chcesz lepiej poznać produkty DIGITRONIC AUTOGAS?
lub zadzwoń do nas