Zadzwoń do nas +48 606 248 259 lub umów rozmowę

Strona główna / O nas

Kim jesteśmy?

DIGITRONIC AUTOGAS jest specjalistą w dostarczaniu dopasowanych na miarę systemów instalacji gazowych z najlepszych komponentów. Kładziemy nacisk na to, aby nasze instalacje były najlepiej dobrane, bezpieczne, ekonomiczne, wydajne i zarazem kompleksowe. Dzięki temu mamy pewność, że kierowcy otrzymują zawsze najlepiej dopasowane do ich potrzeb instalacje autogazowe.
DIGITRONIC AUTOGAS oferuje szeroką gamę produktów, między innymi najlepiej dopasowane zestawy instalacji autogazowych składających się z najlepszych dostępnych komponentów. W naszej ofercie posiadamy również części zamienne do instalacji, takie jak sterowniki, reduktory, wtryskiwacze, filtry, zawory, wielozawory i wiele innych. Wszystkie dostępne u nas produkty posiadają niezbędne homologacje i pochodzą od znanych i godnych zaufania producentów.

Gdzie jesteśmy?

DIGITRONIC AUTOGAS już teraz dostarcza najlepiej dopasowane zestawy instalacji gazowych do ponad 30 krajów na całym swiecie. Dzięki stale monitorowanej jakości i wydajności komponentów liczba ta stale rośnie.

Digitronic Map

Dlaczego jesteśmy tak popularni?

DIGITRONIC AUTOGAS stał się tak popularny dzięki naciskowi na długotrwałe partnerskie relacje nawiązywane z partnerami, między innymi dystrybutorami, warsztatami, a także kierowcami. Dzięki dialogowi, który nieustannie prowadzimy, znamy doskonale potrzeby wszystkich grup odbiorców zainteresowanych systemami instalacji gazowych. To dzięki temu wiemy jak skutecznie wdrażać nasze główne wartości, którymi są:

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Ekonomia

Ekonomia

Niezawodność

Niezawodność

Kompleksowość

Kompleksowość

Chcesz lepiej poznać produkty DIGITRONIC AUTOGAS?
lub zadzwoń do nas