Zadzwoń +48 502 442 717
Strona główna / O nas

Kim jesteśmy?

 DIGITRONIC AUTOGAS jest polskim producentem idealnie dopasowanych systemów auto gazowych działającym od 2010 roku. Nasza oferta kompleksowo odpowiada na światowe zapotrzebowania rynkowe w zakresie instalacji LPG oraz CNG. Posiadamy najwyższej jakości sterowniki, reduktory, wtryskiwacze, filtry, zawory, wielozawory i wiele innych części niezbędnych do konwersji pojazdów.

nasza misja

W DIGITRONIC AUTOGAS wiemy, że wzajemne relacje są fundamentem biznesu. W ich tworzeniu nieustannie towarzyszą nam nadrzędne dla nas wartości: partnerstwo, rzetelność i zaufanie.

PARTNERSTWO

RZETELNOŚĆ

ZAUFANIE

Gdzie jesteśmy?

DIGITRONIC AUTOGAS dostarcza najlepiej dopasowane instalacje LPG do ponad 40 krajów na całym świecie. Dzięki wyznawanym przez nas wartościom oraz benefitom płynącym z współpracy,  liczba partnerów stale rośnie.

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

DIGITRONIC AUTOGAS to przede wszystkim partnerstwo oraz rzetelność. Dzięki tym nadrzędnym wartościom cieszymy się zaufaniem dystrybutorów, hurtowni, warsztatów oraz kierowców na całym świecie. 

Naszym partnerom zapewniamy szerokie wsparcie handlowe, techniczne oraz marketingowe co przyczynia się do rozwoju ich biznesów oraz pozwala osiągnąć ugruntowaną pozycję na rynku. 

Wysoka jakość produktów oraz zapewniane wsparcie sprawiają, że DIGITRONIC AUTOGAS uznawany jest za partnera godnego zaufania.